Beschikbare monteurs Eindhoven
Onderstaande vier monteurs zijn per direct beschikbaar voor uw project! Dit is slechts een greep uit het totale aanbod van NettStaff Eindhoven.
Onderstaande vier monteurs zijn per direct beschikbaar voor uw project! Dit is slechts een greep uit het totale aanbod van NettStaff Eindhoven.
Hugo heeft zijn niveau 3 diploma als elektromonteur behaald. Hij heeft 6 jaar ervaring als elektromonteur. Hij kan volledig als zelfstandig elektromonteur werken. Joep heeft ervaring met allerlei elektra werkzaamheden zoals woningbouw, utiliteit. Ook is hij een tijd als service monteur aan het werk geweest. Hij leert heel erg snel en is zeel flexibel inzetbaar.
Steve is een slimme monteur die het werk slim weet op te pakken en leert heel snel. Steve heeft vooral ervaring met utiliteit klussen en renovatie klussen. Woningbouw is voor hem ook geen probleem. Kabeltrekken , afmonteren, stud wanden plaatsen , kabelgoten maken enz. zijn werkzaamheden waar hij makkelijk mee om kan gaan.
Hennie is een rustige elektromonteur. Hij heeft ruime ervaring in de utiliteit en woningbouw en zijn voorkeur gaat uit naar de utiliteit.
Heeft op projecten gewerkt zoals: ziekenhuizen, kantoorpanden, winkelbedrijven etc.
Een gedreven persoonlijkheid die zichzelf wil blijven ontwikkelen. Kwaliteit en klanttevredenheid vindt hij erg belangrijk. Claude is een monteur die vaak langere tijd bij een project betrokken wordt en in alle fase mee kan. Hij blijft zichzelf ontwikkelen en is erg gedreven. Meeste ervaring heeft Claude in de utiliteit en woningbouw.